Field Timer (2.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Theme
bs: Tema

en: Fields
bs: Polja

en: English
bs: Engleski

en: Granularity
bs: Zrnatost
