Field Timer (2.0.0) - en to da translation catalogue (57 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Background
da: Baggrund

en: Theme
da: Tema

en: Fields
da: Felter

en: Arabic
da: Arabisk

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Granularity
da: Granularitet

en: Red
da: Rød

en: County
da: Amt

en: Gray
da: Grå

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Black
da: Sort

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Croatian
da: Kroatisk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Hebrew
da: Hebraisk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Polish
da: Polsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Lithuanian
da: Littauisk

en: Speed
da: Hastighed

en: Catalan
da: Catalansk

en: Bosnian
da: Bosnisk

en: Welsh
da: Walisisk

en: Estonian
da: Estonsk

en: Galician
da: Galicisk

en: Armenian
da: Armensk

en: Icelandic
da: Islandsk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Macedonian
da: Makedonsk

en: Burmese
da: Burmesisk

en: Slovenian
da: Slovensk

en: Albanian
da: Albansk

en: Serbian
da: Serbisk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: Uzbek
da: Uzbekisk

en: Vietnamese
da: Vietnamesisk
