Field Timer (2.0.0) - en to ku translation catalogue (57 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Format
ku: فۆرمات

en: Region
ku: ناوچە

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Gray
ku: بۆر

en: Blue
ku: شین

en: Black
ku: ڕەش

en: Bulgarian
ku: بولگاری

en: Croatian
ku: کرواتی

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Greek
ku: یۆنانی

en: Hebrew
ku: عبری

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Slovak
ku: سلۆڤاکی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Lithuanian
ku: لیتوانی

en: Catalan
ku: کەتەلۆنی

en: Bosnian
ku: بۆسنی‌

en: Welsh
ku: وێلزی

en: Estonian
ku: ئه‌ستۆنی

en: Galician
ku: گەلیسی

en: Gujarati
ku: گوجەراتی

en: Armenian
ku: ئەرمەنی

en: Icelandic
ku: ئایسلەندی

en: Kannada
ku: که‌ننا‌دا

en: Latvian
ku: لاتڤی

en: Macedonian
ku: مەکەدۆنی

en: Malayalam
ku: مەلایالام

en: Burmese
ku: بورمی

en: Slovenian
ku: سلۆڤینی

en: Albanian
ku: ئه‌لبانی

en: Serbian
ku: سڕبی

en: Thai
ku: تایلەندی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی

en: Urdu
ku: ئو‌ردۆ

en: Uzbek
ku: ئوزبەکی

en: Vietnamese
ku: ڤێتنامی
