Field Timer (2.0.1) - en to he translation catalogue (62 entries)

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Format
he: פורמט

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: Fields
he: שדות

en: Timer
he: טיימר

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Gray
he: אפור

en: Blue
he: כחול

en: Black
he: שחור

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Welsh
he: וולשית

en: Estonian
he: אסטונית

en: Galician
he: גליצית

en: Gujarati
he: גוג'רטית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Kannada
he: קנדית

en: Latvian
he: לטבית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Malayalam
he: מלאיהלם

en: Burmese
he: בורמזית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Albanian
he: אלבנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Thai
he: תאית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Vietnamese
he: וייטנמית
