Field Timer (2.0.1) - en to hy translation catalogue (53 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Bulgarian
hy: Բուլղարերեն

en: Croatian
hy: Խորվատերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hebrew
hy: Հրեաերեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն

en: Catalan
hy: Քաթալան

en: Bosnian
hy: Բոսնիա

en: Welsh
hy: Ուելս

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: Galician
hy: գալիսերեն

en: Gujarati
hy: Գուջարաթի

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Icelandic
hy: Իսլանդերեն

en: Kannada
hy: Կաննադա

en: Latvian
hy: լատվիերեն

en: Macedonian
hy: մակեդոներեն

en: Burmese
hy: բիրմայերեն

en: Slovenian
hy: սլովեներեն

en: Albanian
hy: Ալբաներեն

en: Serbian
hy: Սերբերեն

en: Thai
hy: թայերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Urdu
hy: ուրդու

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն
