Field Timer (2.0.1) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Theme
jv: Tema

en: Fields
jv: Field

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Fade
jv: Bureng

en: Bulgarian
jv: Bulgaria

en: Croatian
jv: Kroasia

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Hebrew
jv: Israél

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: Slovak
jv: Slowakia

en: Swedish
jv: Swedia

en: Lithuanian
jv: Lithuania

en: Catalan
jv: Katalunya

en: Thai
jv: Thailand

en: Uzbek
jv: Uzbekistan

en: Vietnamese
jv: Vietnam
