Field Timer (2.0.1) - en to mr translation catalogue (46 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Format
mr: रचना

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Layout
mr: मांडणी

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hebrew
mr: हिब्र्यू

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन

en: Estonian
mr: एसटोनियन

en: Galician
mr: गेलिशियन

en: Gujarati
mr: गुजराती

en: Armenian
mr: आर्मीनियन

en: Icelandic
mr: आइस्लॅंडिक

en: Kannada
mr: कन्नडा

en: Latvian
mr: लॅट्वियन

en: Macedonian
mr: मसेडोनियन

en: Malayalam
mr: मल्याळम

en: Burmese
mr: बर्मीज़

en: Slovenian
mr: स्लोवीनियन

en: Albanian
mr: अल्बेनियन

en: Serbian
mr: सर्बीयन

en: Thai
mr: थाई

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन

en: Urdu
mr: उर्दू

en: Uzbek
mr: उझबेक
