Field Timer (2.0.1) - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Background
nl: Achtergrond

en: Format
nl: Opmaak

en: Region
nl: Gebied

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: Fields
nl: Velden

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Red
nl: Rood

en: Fade
nl: Vervaag

en: County
nl: Gebied

en: Gray
nl: Grijs

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Auto
nl: Automatisch

en: Animation
nl: Animatie

en: Black
nl: Zwart

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Speed
nl: Snelheid

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Estonian
nl: Ests

en: Galician
nl: Galicisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Latvian
nl: Lets

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Burmese
nl: Burmees

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Albanian
nl: Albanees

en: Serbian
nl: Servisch

en: Thai
nl: Thais

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Uzbek
nl: Oezbekistaans

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Speed: @speed
nl: Snelheid: @speed

en: Time separator
nl: Tijdscheidingsteken
