Field Timer (2.0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Format
se: Formáhtta

en: Fields
se: Giettit
