Field Timer (2.0.1) - en to ta translation catalogue (58 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Region
ta: பகுதி

en: Theme
ta: தீம்

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: Blue
ta: நீலம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: Bulgarian
ta: பல்கேரியர்

en: Croatian
ta: குரோசியர்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hebrew
ta: ஹீப்ரூ

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Bosnian
ta: போஸ்னியர்

en: Welsh
ta: வெல்ஸ்

en: Estonian
ta: எசுடோனியர்

en: Galician
ta: கலிசியன்

en: Gujarati
ta: குஜராத்தி

en: Armenian
ta: ஆர்மேனியர்

en: Icelandic
ta: ஐஸ்லாந்தியர்

en: Kannada
ta: கன்னட

en: Latvian
ta: லாத்வியன்

en: Macedonian
ta: மாசிடோனியம்

en: Malayalam
ta: மலயாளம்

en: Burmese
ta: பர்மியர்

en: Slovenian
ta: சுலொவெனியன்

en: Albanian
ta: அல்பானியன்

en: Serbian
ta: செர்பியன்

en: Thai
ta: தாய்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்

en: Urdu
ta: உருது

en: Uzbek
ta: உசுபெக்

en: Vietnamese
ta: வியட்நாமிஸ்
