Field Timer (2.0.2) - en to am translation catalogue (54 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Region
am: ክልል

en: Arabic
am: አረብኛ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Granularity
am: አንኳርነት

en: Bulgarian
am: ቡልጋሪያኛ

en: Croatian
am: ክሮሽያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Hebrew
am: እብራይስጥ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Slovak
am: ስሎቫክኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Lithuanian
am: ሊቱዌንያንኛ

en: Catalan
am: ካታላን

en: Bosnian
am: ቦስኒያንኛ

en: Welsh
am: ዌልሸ

en: Estonian
am: እስቶንይንኛ

en: Galician
am: ጋሊሽኛ

en: Gujarati
am: ጉጃራቲ

en: Armenian
am: አርመንኛ

en: Icelandic
am: አይስላንድኛ

en: Kannada
am: ካናዳ

en: Latvian
am: ላቲቭያንኛ

en: Macedonian
am: መቄዶንኛ

en: Malayalam
am: ማላያላም

en: Burmese
am: በርማንኛ

en: Slovenian
am: ስሎቬንኛ

en: Albanian
am: አልባኒያኛ

en: Serbian
am: ስርብኛ

en: Thai
am: ታሂ

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ

en: Urdu
am: ዑርዱ

en: Uzbek
am: ዑዝቤክ

en: Vietnamese
am: ቪየትናምኛ
