Field Timer (2.0.2) - en to ar translation catalogue (61 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Format
ar: التنسيق

en: Region
ar: المنطقة

en: Theme
ar: حلة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Fields
ar: الحقول

en: Arabic
ar: عربية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Granularity
ar: النعومة

en: Gray
ar: رمادي

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود

en: Bulgarian
ar: بلغارية

en: Croatian
ar: كرواتية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hebrew
ar: عبرية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: Lithuanian
ar: ليتوانية

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Bosnian
ar: بوسنية

en: Welsh
ar: ولزية

en: Estonian
ar: إستونية

en: Galician
ar: جالية

en: Gujarati
ar: جوجاراتية

en: Armenian
ar: أرمنية

en: Icelandic
ar: إيسلندية

en: Kannada
ar: كندية

en: Latvian
ar: لاتفية

en: Macedonian
ar: مقدونية

en: Malayalam
ar: مالايالامية

en: Burmese
ar: بورمية

en: Slovenian
ar: سلوفينية

en: Albanian
ar: ألبانية

en: Serbian
ar: صربية

en: Thai
ar: تايلندية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Urdu
ar: أردية

en: Uzbek
ar: أوزبكية

en: Vietnamese
ar: فيتنامية
