Field Timer (2.0.2) - en to es translation catalogue (69 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Language
es: Idioma

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Background
es: Fondo

en: Format
es: Formato

en: Region
es: Región

en: Theme
es: Tema

en: Layout
es: Diseño

en: Fields
es: Campos

en: Timer
es: Contador temporal

en: Arabic
es: Árabe

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Granularity
es: Nivel de detalle

en: Red
es: Rojo

en: Fade
es: Desvanecer

en: County
es: Condado

en: Gray
es: Gris

en: Countdown
es: Cuenta atrás

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Animation
es: Animación

en: Black
es: Negro

en: Bulgarian
es: Búlgaro

en: Croatian
es: Croata

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Greek
es: Griego

en: Hebrew
es: Hebreo

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Polish
es: Polaco

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: Lithuanian
es: Lituano

en: Speed
es: Velocidad

en: Catalan
es: Catalán

en: Bosnian
es: Bosnio

en: Welsh
es: Galés

en: Estonian
es: Estonio

en: Galician
es: Gallego

en: Armenian
es: Armenio

en: Icelandic
es: Islandés

en: Kannada
es: Kanada

en: Latvian
es: Letón

en: Macedonian
es: Macedonio

en: Burmese
es: Birmano

en: Slovenian
es: Esloveno

en: Albanian
es: Albanés

en: Serbian
es: Serbio

en: Thai
es: Tailandés

en: Ukrainian
es: Ucraniano

en: Uzbek
es: Uzbeko

en: Vietnamese
es: Vietnamita

en: Display hours
es: Mostrar horas

en: Display minutes
es: Mostrar minutos

en: Display seconds
es: Mostrar segundos
