Field Timer (2.0.2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Format
lt: Formatas

en: Region
lt: Sritis

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: English
lt: Anglų

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Red
lt: Raudona

en: County
lt: Grafystė

en: Gray
lt: Pilka

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Black
lt: Juoda

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Latvian
lt: Latviškai
