Field Timer (2.0.2) - en to ml translation catalogue (53 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Arabic
ml: അറബി

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Bulgarian
ml: ബള്‍ഗേറിയന്‍

en: Croatian
ml: ക്രോഷ്യന്‍

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Greek
ml: ഗ്രീക്ക്

en: Hebrew
ml: ഹീബ്ര്യു

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Indonesian
ml: ഇന്‍ഡോനേഷ്യന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Romanian
ml: റൊമാനിയന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Slovak
ml: സ്ലോവക്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Lithuanian
ml: ലിതുവാനിയന്‍

en: Catalan
ml: കാറ്റലന്‍

en: Bosnian
ml: ബോസ്നിയന്‍

en: Welsh
ml: വെല്‍ഷ്

en: Estonian
ml: ഈസ്റ്റോണിയന്‍

en: Galician
ml: ഗാലിഷ്യന്‍

en: Gujarati
ml: ഗുജറാത്തി

en: Armenian
ml: അര്‍മീനിയന്‍

en: Icelandic
ml: ഐസ്ലാന്റിക്ക്

en: Kannada
ml: കന്നഡ

en: Latvian
ml: ലാറ്റ്വിയന്‍

en: Macedonian
ml: മാസിഡോണിയന്‍

en: Malayalam
ml: മലയാളം

en: Burmese
ml: ബര്‍മീസ്

en: Slovenian
ml: സ്ലോവേനിയന്‍

en: Albanian
ml: അല്‍ബേനിയന്‍

en: Serbian
ml: സെര്‍ബിയന്‍

en: Thai
ml: തായ്

en: Ukrainian
ml: ഉക്രേനിയന്‍

en: Urdu
ml: ഉര്‍ദ്ദു

en: Uzbek
ml: ഉസ്‌ബെക്ക്

en: Vietnamese
ml: വിയറ്റ്നാമീസ്
