Field Timer (2.0.2) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Thai
pa: ਥਾਈ

en: Urdu
pa: ਉਰਦੂ

en: Uzbek
pa: ਉਜ਼ਬੇਕ
