Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (23 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: Thai
bn: থাই

en: Urdu
bn: উর্দু

en: Vietnamese
bn: ভিয়েতনামী
