Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (51 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Arabic
dz: ཨ་ར་བིཀ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: Bulgarian
dz: བཱལ་ག་རི་ཡཱན།

en: Croatian
dz: ཀོརོ་ཤི་ཡཱན།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Greek
dz: གི་རིཀ།

en: Hebrew
dz: ཧེབ་བིརིའུ།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Indonesian
dz: ཨིན་ཌོ་ནེ་ཤི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Slovak
dz: སོལོ་བཱཀ།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: Lithuanian
dz: ལི་ཐུ་ཡ་ནིཡན།

en: Catalan
dz: ཀེ་ཊ་ལཱན།

en: Bosnian
dz: བོསི་ནི་ཡཱན།

en: Welsh
dz: ཝེལཤི།

en: Estonian
dz: ཨིསི་ཊོ་ནི་ཡཱན།

en: Galician
dz: གེ་ལི་ཤི་ཡཱན།

en: Gujarati
dz: གུ་ཇ་ར་ཏི།

en: Armenian
dz: ཨར་མི་ནི་ཡཱན།

en: Icelandic
dz: ཨའིསི་ལེན་ཌིཀ།

en: Kannada
dz: ཀཱན་ན་ད།

en: Latvian
dz: ལེཊ་བིཡན།

en: Malayalam
dz: མ་ལ་ཡ་ལམ།

en: Burmese
dz: བཱར་མིསི།

en: Slovenian
dz: སོལོ་བི་ནི་ཡཱན།

en: Albanian
dz: ཨཱལ་བཱ་ནི་ཡཱན།

en: Serbian
dz: སར་བི་ཡཱན།

en: Thai
dz: ཐཱའི།

en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།

en: Urdu
dz: ཨུར་དུ།

en: Uzbek
dz: ཨུཛ་བེཀ།

en: Vietnamese
dz: ཝེཊི་ན་མིསི།
