Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (52 entries)

en: Type
sv: Slag

en: Disabled
sv: Óvirkjað

en: Enabled
sv: Virkjað

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nei

en: Region
sv: Øki

en: Arabic
sv: Arabiskt

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Gray
sv: Grátt

en: Blue
sv: Blátt

en: Black
sv: Svart

en: Bulgarian
sv: Bulgarskt

en: Croatian
sv: Kroatiskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: German
sv: Týskt

en: Greek
sv: Grikskt

en: Hebrew
sv: Hebraiskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Indonesian
sv: Indonesiskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Slovak
sv: Slovakiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Lithuanian
sv: Litavskt

en: Catalan
sv: Katalanskt

en: Bosnian
sv: Bosniskt

en: Welsh
sv: Kymriskt

en: Estonian
sv: Estiskt

en: Galician
sv: Galisiskt

en: Gujarati
sv: Gudjaratiskt

en: Armenian
sv: Armenskt

en: Icelandic
sv: Íslendskt

en: Latvian
sv: Lettiskt

en: Malayalam
sv: Malajalam

en: Burmese
sv: Burmiskt

en: Slovenian
sv: Slovenskt

en: Albanian
sv: Albanskt

en: Serbian
sv: Serbiskt

en: Thai
sv: Tai

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt

en: Uzbek
sv: Usbekiskt

en: Vietnamese
sv: Vjetnamesiskt
