Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (57 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Background
lv: Fons

en: Format
lv: Formāts

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Fields
lv: Lauki

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Red
lv: Sarkans

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Galician
lv: Galīciešu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Serbian
lv: Serbiešu

en: Thai
lv: Tai

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu
