Field Timer (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Format
cs: Formát

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Fields
cs: Pole

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Red
cs: Červená

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Black
cs: Černý

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Croatian
cs: Chorvatsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hebrew
cs: Hebrejsky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Catalan
cs: Katalánsky

en: Bosnian
cs: Bosensky

en: Estonian
cs: Estonsky

en: Armenian
cs: Arménsky

en: Icelandic
cs: Islandsky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Slovenian
cs: Slovinsky

en: Albanian
cs: Albánsky

en: Serbian
cs: Srbsky

en: Thai
cs: Thajsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky

en: Vietnamese
cs: Vietnamsky
