Field Timer (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (45 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Fields
nn: Felt

en: Arabic
nn: Arabisk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Bulgarian
nn: Bulgarsk

en: Croatian
nn: Kroatisk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: German
nn: Tysk

en: Greek
nn: Gresk

en: Hebrew
nn: Hebraisk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Slovak
nn: Slovakisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Lithuanian
nn: Litauisk

en: Catalan
nn: Catalansk

en: Bosnian
nn: Bosnisk

en: Welsh
nn: Walisisk

en: Estonian
nn: Estisk

en: Galician
nn: Galicisk

en: Armenian
nn: Armensk

en: Icelandic
nn: Islandsk

en: Latvian
nn: Lettisk

en: Burmese
nn: Burmesisk

en: Slovenian
nn: Slovensk

en: Albanian
nn: Albansk

en: Serbian
nn: Serbisk

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk

en: Uzbek
nn: Uzbekisk

en: Vietnamese
nn: Vietnamesisk
