Field Timer (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Format
ast: Formatu

en: Region
ast: Rexón

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu

en: Gray
ast: Gris
