Field Timer (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Format
sk: Formát

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Fields
sk: Polia

en: Timer
sk: Časovač

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Red
sk: Červená

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Animation
sk: Animácia

en: Black
sk: Čierna

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Bosnian
sk: Bosniačtina

en: Welsh
sk: Waleština

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Galician
sk: Galícijčina

en: Gujarati
sk: Gudžarátčina

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Kannada
sk: Kannadčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Malayalam
sk: Malajálamčina

en: Burmese
sk: Barmčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Albanian
sk: Albánčina

en: Serbian
sk: Srbčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Urdu
sk: Urdčina

en: Uzbek
sk: Uzbečtina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina
