Field Timer (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (60 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Format
eu: Formatua

en: Region
eu: Atal

en: Theme
eu: Tema

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arabic
eu: Arabiera

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Gray
eu: Grisa

en: Blue
eu: Urdina

en: Black
eu: Beltza

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Croatian
eu: Kroaziera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Speed
eu: Abiadura

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Bosnian
eu: Bosniera

en: Welsh
eu: Galesera

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Galician
eu: Galiziera

en: Gujarati
eu: Gujaratera

en: Armenian
eu: Armeniera

en: Icelandic
eu: Islandiera

en: Kannada
eu: Kannadera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Macedonian
eu: Mazedoniera

en: Malayalam
eu: Malayalamera

en: Burmese
eu: Lolo-burmatar

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Albanian
eu: Albaniera

en: Serbian
eu: Serbiera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Uzbek
eu: Uzbekera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera
