Field Timer (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Fields
ka: ველები

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Blue
ka: ლური

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Croatian
ka: ხორვატიული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hebrew
ka: ებრაული

en: Hungarian
ka: უნგრული
