Field Timer (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Background
pl: Tło

en: Theme
pl: Skórka

en: Layout
pl: Układ

en: Fields
pl: Pola

en: Timer
pl: Licznik

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Red
pl: Czerwony

en: Fade
pl: Zanikanie

en: County
pl: Powiat

en: Gray
pl: Szary

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Animation
pl: Animacja

en: Black
pl: Czarny

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Polish
pl: Polski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Speed
pl: Prędkość

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Bosnian
pl: Bośniacki

en: Welsh
pl: Walijski

en: Estonian
pl: Estoński

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Armenian
pl: Ormiański

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Kannada
pl: Kannara

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Malayalam
pl: Malajalam

en: Burmese
pl: Birmański

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Albanian
pl: Albański

en: Serbian
pl: Serbski

en: Thai
pl: Tajski

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Uzbek
pl: Uzbecki

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Speed: @speed
pl: Prędkość: @speed
