Field Timer (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Timer
bo: དུས་ཚོད་བགྲང་བྱེད

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
