Field Timer (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Format
el: Μορφή

en: Region
el: Περιοχή

en: Theme
el: Θέμα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Fields
el: Πεδία

en: Timer
el: Χρονομετρητής

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Gray
el: Γκρι

en: Blue
el: Μπλε

en: Black
el: Μαύρο

en: Greek
el: Ελληνικά

en: Macedonian
el: Των Σκοπίων
