Field Timer (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (51 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hebrew
ne: यहूदी भाषा

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Slovak
ne: स्लोवाक

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Lithuanian
ne: लिथुएनी

en: Bosnian
ne: बोस्नियाई

en: Welsh
ne: वैल्श

en: Estonian
ne: एस्तोनियन

en: Galician
ne: गैलिशियन्

en: Gujarati
ne: गुजराती

en: Armenian
ne: अर्मेनियाई

en: Icelandic
ne: आइसलेंडीक

en: Kannada
ne: कन्नड

en: Latvian
ne: लातवी

en: Macedonian
ne: मेसेडोनी

en: Malayalam
ne: मलयालम

en: Burmese
ne: बर्मी

en: Slovenian
ne: स्लोवेनियन

en: Albanian
ne: अलबेनियाई

en: Serbian
ne: सर्बियन

en: Thai
ne: थाई

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी

en: Urdu
ne: उर्दु

en: Uzbek
ne: उज़बेक

en: Vietnamese
ne: भियतनामी
