Field Timer (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Format
os: Формат
