Field Timer (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (39 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Format
ps: بڼه

en: Region
ps: سيمه

en: Theme
ps: ویینه

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Welsh
ps: ويلزی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Armenian
ps: ارمانیایی

en: Icelandic
ps: ایسلنډی

en: Kannada
ps: کانادا

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Macedonian
ps: مقدونیایی

en: Burmese
ps: برمایی

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی

en: Albanian
ps: البانوی

en: Serbian
ps: سربیایی

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی

en: Urdu
ps: اوردو

en: Vietnamese
ps: ویتنامی
