Field Timer (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (62 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Format
cy: Fformat

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Theme
cy: Thema

en: Fields
cy: Meysydd

en: Timer
cy: Amserydd

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Granularity
cy: Gronynnedd

en: Red
cy: Coch

en: Gray
cy: Llwyd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Black
cy: Du

en: Bulgarian
cy: Bwlgaraidd

en: Croatian
cy: Croateg

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Hebrew
cy: Hebraeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Slovak
cy: Slofaceg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Lithuanian
cy: Lithwaneg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Bosnian
cy: Bosniaidd

en: Welsh
cy: Cymraeg

en: Estonian
cy: Estoniad

en: Galician
cy: Galiseg

en: Gujarati
cy: Gwjarati

en: Armenian
cy: Armeneg

en: Icelandic
cy: Islandeg

en: Kannada
cy: Canareg

en: Latvian
cy: Latfieg

en: Macedonian
cy: Macedoniad

en: Malayalam
cy: Malaialam

en: Burmese
cy: Byrmaneg

en: Slovenian
cy: Slofeneg

en: Albanian
cy: Albaneg

en: Serbian
cy: Serbeg

en: Ukrainian
cy: Wcreineg

en: Urdu
cy: Wrdw

en: Uzbek
cy: Wbseceg

en: Vietnamese
cy: Fietnameg
