Field Timer (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: English
fil: Ingles

en: Bulgarian
fil: Bulgaryan

en: Czech
fil: Tsek

en: German
fil: Aleman
