Field Timer (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (59 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Countdown
kn: ಕೌಂಟ್‌ಡೌನ್

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Bulgarian
kn: ಬಲ್ಗೇರಿಯನ್

en: Croatian
kn: ಕ್ರೊಯೇಶಿಯಾ

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Finnish
kn: ಫಿನ್ನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Greek
kn: ಗ್ರೀಕ್

en: Hebrew
kn: ಹೆಬ್ರೀವ್

en: Hungarian
kn: ಹಂಗೇರಿಯನ್

en: Indonesian
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Slovak
kn: ಸ್ಲೊವಾಕ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Lithuanian
kn: ಲಿತುವಾನಿಯನ್

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Catalan
kn: ಕೆಟಲಾನ್

en: Welsh
kn: ವೆಲ್ಷ್

en: Estonian
kn: ಎಸ್ಟೋನಿಯನ್

en: Gujarati
kn: ಗುಜರಾತಿ

en: Armenian
kn: ಅರ್ಮೇನಿಯನ್

en: Icelandic
kn: ಐಸ್‍ಲ್ಯಾಂಡಿಕ್

en: Kannada
kn: ಕನ್ನಡ

en: Latvian
kn: ಲಾಟ್ವಿಯನ್

en: Macedonian
kn: ಮೆಸಡೋನಿಯನ್

en: Malayalam
kn: ಮಲೆಯಾಳಂ

en: Slovenian
kn: ಸ್ಲೋವೇನಿಯನ್

en: Serbian
kn: ಸರ್ಬಿಯಾ

en: Thai
kn: ಥಾಯ್

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್

en: Vietnamese
kn: ವಿಯಟ್ನಾಮೀಸ್
