Field Timer (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Format
my: ပုံစံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Bulgarian
my: ဘူလ်ဂေးရီးယား

en: Croatian
my: ခရိုအေးရှား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Greek
my: ဂရိတ်

en: Hebrew
my: ေဟၿဗဲဘာသာစကား

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်

en: Welsh
my: ဝေလဘာသာစကား

en: Burmese
my: မြန်မာဘာသာ

en: Thai
my: ထိုင်း

en: Vietnamese
my: ဗီယက်နမ်
