Field Timer (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (57 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Region
kk: Аумақ

en: Fields
kk: Өрістер

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Gray
kk: Сұр

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Croatian
kk: Хорват

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: Catalan
kk: Каталан

en: Bosnian
kk: Босниялық

en: Welsh
kk: Валия

en: Estonian
kk: Эстон

en: Galician
kk: Галисия

en: Gujarati
kk: Гуджарат

en: Armenian
kk: Армян

en: Icelandic
kk: Исланд

en: Kannada
kk: Каннада

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Macedonian
kk: Македонсиялық

en: Malayalam
kk: Малаялам

en: Burmese
kk: Бирман

en: Slovenian
kk: Словен

en: Albanian
kk: Албан

en: Serbian
kk: Серб

en: Thai
kk: Тай

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Urdu
kk: Урду

en: Uzbek
kk: Өзбекше

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша
