Field Timer (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Format
sl: Oblika

en: Region
sl: Regija

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Red
sl: Rdeča

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
