Field Timer (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (64 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Format
gl: Formato

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Fields
gl: Campos

en: Timer
gl: Temporizador

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Red
gl: Vermello

en: Gray
gl: Gris

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Animation
gl: Animación

en: Black
gl: Negro

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Croatian
gl: Croata

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Speed
gl: Velocidade

en: Catalan
gl: Catalán

en: Bosnian
gl: Bosnio

en: Welsh
gl: Galés

en: Estonian
gl: Estonio

en: Galician
gl: Galego

en: Gujarati
gl: Guxaratí

en: Armenian
gl: Armenio

en: Icelandic
gl: Islandés

en: Kannada
gl: Kanada

en: Latvian
gl: Letón

en: Macedonian
gl: Macedonio

en: Burmese
gl: Birmano

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Albanian
gl: Albanés

en: Serbian
gl: Serbio

en: Thai
gl: Tailandés

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Uzbek
gl: Uzbequés

en: Vietnamese
gl: Vietnamita
