Field Timer (8.x-1.3) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu

en: Black
rw: Umukara
