Field tools (8.x-1.0-alpha10) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
