Field tools (8.x-1.0-alpha10) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Help text
kk: Анықтама

en: Label
kk: Атауы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
