Field tools (8.x-1.0-alpha11) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Filters
eo: Filtroj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Required field
eo: Postulata kampo

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
