Field tools (8.x-1.0-alpha11) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Filters
km: តម្រង

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: %type settings
km: ការ​កំណត់​ %type

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
km: សេចក្តី​ណែនាំ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ដល់​អ្នក​ប្រើ​នៅ​ខាង​ក្រោម​វាល​នេះ​ស្ថិត​នៅ​លើ​ទម្រង់​ដែល​កំពុង​កែសម្រួល​ ។<br />ស្លាក​ ​HTML ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ @tags

en: The field %field is locked and cannot be edited.
km: វាល​ %field ​ជាប់​សោ​ ហើយ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​កែ​សម្រួល​ទេ​ ។

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល
