Field tools (8.x-1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: all
lt: visi

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: Required field
lt: Būtinas laukelis
