Field tools (8.x-1.0-alpha11) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Import
sq: Importo

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Filters
sq: Filtrat

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
