Field tools (8.x-1.0-alpha11) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
