Field tools (8.x-1.0-alpha12) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Filters
ast: Filtros

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: %type settings
ast: Opciones de %type
