Field tools (8.x-1.0-alpha12) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: all
is: allt

en: Reset
is: Endursetja

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Tools
is: Tól

en: Clone
is: Klóna

en: Filters
is: Síur

en: Save settings
is: Vista stillingar
