Field tools (8.x-1.0-alpha13) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Help text
cy: Testun cymorth

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Tools
cy: Arfau

en: Clone
cy: Clôn

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
